Kontakta oss,

vi finns här för dig!

Kvalificerad personal 

Vårdkuriren AB är en etablerad aktör inom vården som sedan starten haft ett dedikerat kvalitetsfokus för att uppnå maximal kund- och patientnöjdhet. Vi är ett vårdbolag som tillsammans med våra uppdragsgivare, och medarbetare, vill skapa värde genom att smidigt och effektivt erbjuda vårdlösningar i syfte att möjliggöra patientsäker vård.  Utmärkande för Vårdkurirens arbete är serviceinriktat och snabbt bemötande i kombination med hög kompetens och djup förståelse för vårdbranschen. Totalt har vi över förmedlat över 5000 tjänser inom såväl offentlig som privat sektor.

Stefan Köhler

Verkställande Direktör / Partner

stefan@vardkuriren.se

Nadia Dridi

Konsultchef

nadia@vardkuriren.se

Victoria Machreki

Konsultchef

victoria@vardkuriren.se

Mattias Eriksson

Styrelseordförande / Partner

mattias@vardkuriren.se

Carl-Johan Clemedtson

Styrelseledamot / Partner

carl-johan@vardkuriren.se

Vår nästa medarbetare

Vår nästa medarbetare

Laureta Gerguri

Konsultchef

laureta@vardkuriren.se

Ida Ohrt

Rekryterare / Leg. Sjuksköterska

ida@vardkuriren.se

Caroline Borgqvist

Ekonomiansvarig

caroline@vardkuriren.se

08-721 64 00

info@vardkuriren.se

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • LinkedIn